Error message

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 14 of /home/lauzosup/domains/metalukainos.lt/public_html/themes/engines/phptemplate/phptemplate.engine).

Metalo laužo supirkimas!

Mes superkame visų rūšių metalų laužą. Iš įmonių ir gyventojų įvairiais kiekiais superkame visų rūšių juodųjų bei spalvotųjų metalų laužą. Superkame įvairius metalinius įrenginius, metalo konstrukcijas, metalines dalis bei įvairius metalinius komponentus ir kabelius. Superkame eksploatuoti netinkamas transporto priemones, žemės ūkio ir kitos paskirties techniką. Taip pat superkame  nebenaudojamos elektros bei elektronikos įrangos atliekas.

Greitas ir lankstus metalo laužo supirkimas patrauklia kaina!

Metalo laužo supirkimui siūlome itin patrauklias kainas, visų reikiamų dokumentų sutvarkymą ir greitą atsiskaitymą. Metalo laužo supirkimo kaina priklauso nuo Jūsų priduodamo metalo rūšies, metalo svorio, metalo kokybės ir nuo tuo metu metalų biržoje galiojančių supirkimo įkainių (*mūsų tinklalapyje pateiktos supirkimo kainos gali nežymiai keistis, priklausomai nuo metalų biržoje kintančių kainų svyravimo). Jeigu norite sužinoti kokią kainą galime pasiūlyti individualiai Jums, kviečiame atvykti į Jums tinkančią supirkimo aikštelę arba kviečiame kreiptis tinklapyje nurodytais kontaktais.

Licencijuotas metalo laužo supirkimas!

Mūsų įmonės veikla yra licencijuota, turime visus reikiamus leidimus supirkti ir realizuoti įvairų metalų laužą ir atliekas. Mūsų metalo laužo supirkimo aikštelės atitinka visus aplinkosaugos reikalavimus ir turi išduotus leidimus, suteikiančius teisę veiklą vykdyti metalo laužo ir atliekų perdirbimo srityse.
 
„EKOTERRA“ metalo laužo supirkimo aikštelėse atliekamas: 

 • Vario metalo laužo supirkimas;
 • Žalvario metalo laužo supirkimas;
 • Aliuminio metalo laužo supirkimas;
 • Švino metalo laužo supirkimas;
 • Cinko metalo laužo supirkimas;
 • Magnio metalo laužo supirkimas;
 • Bronzos metalo laužo supirkimas;
 • Nerūdijančio plieno metalo laužo supirkimas;
 • Juodųjų metalų laužo supirkimas;
 • Spalvotųjų metalų laužo supirkimas;
 • Bei kitų metalų rūšių laužo supirkimas.

6-ios metalo laužo supirkimo aikštelės!

„EKOTERRA“ ženklu pažymėtose supirkimo aikštelėse superkame rūšiuotą ir nerūšiuotą metalo laužą. Iš įmonių ir gyventojų įvairiais kiekiais superkame visų rūšių juodojo bei spalvotojo metalo laužą. Kiekvienoje mūsų metalo laužo supirkimo aikštelėje yra metalo iškrovimo įranga, todėl į mūsų aikšteles galima atvežti įvairių gabaritų ir didelių svorių metalo laužą, kurį mūsų darbuotojai padeda iškrauti.
>>Metalo laužo supirkimo aikštelių kontaktai ČIA
 
Tikslus metalo laužo svėrimas!
Vertinant tikslų faktinį svorį, metalo laužą sveriame sertifikuotomis didelės keliamosios galios elektroninėmis svarstyklėmis, kurios leidžia itin lengvai pasverti net ir nestandartinių gabaritų, įvairių svorių metalo laužą.

Metalo laužo pjaustymas, demontavimas, išvežimas!

Dideles metalines konstrukcijas bei didelių gabaritų metalo laužą, kurio negalima pervežti: pjaustome, demontuojame ir išsivežame savo transportu. Jeigu metalo laužo turite didesnį kiekį, metalo laužą galime išsivežti savo transportu. Atvykę į nurodytą vietą, metalo laužą patys pasikrauname. Atvykstame su specialios paskirties sunkvežimiu, kuriame sumontuotas metalo laužo krautuvas. Dėl metalo laužo pjaustymo, demontavimo ar išvežimo į mus galite kreiptis telefonu ar užpildę užklausos formą. 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą

Kviečiame susisiekti visais metalo laužo supirkimo, demontavimo, pjaustymo ar transportavimo klausimais. Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

1 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Norėdami gauti individualų pasiūlymą laužo supirkimui, demontavimui, pjaustymui ar transportavimui, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas