Nebenaudojamos elektros ir elektroninės įrangos atliekų surinkimas ir supirkimas!

„EKOTERRA“ metalo ir kitų atliekų surinkimo aikštelėse atliekamas elektronikos laužo supirkimas. Mūsų aikštelėse atliekamas buityje nebenaudojamos elektros ir elektroninės įrangos bei atskirų jų dalių atliekų surinkimas ir supirkimas.

Nebenaudojamos elektros ir elektroninės įrangos atliekų supirkimas!

Mūsų kasdieninėje buityje sparčiai daugėjant elektronikos prietaisų, neabejotinai daugėja ir nebenaudojamų šios įrangos atliekų, kurias privalu surinkti ir perdirbti. Tam, kad nenaudojama elektroninė įranga nekeltų pavojaus mus supančiai aplinkai ir gerbūviui, mes atliekame elektronikos laužo atliekų surinkimą ir supirkimą. Kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie gamtos išteklių ir aplinkos tausojimo, tik turime pasirūpinti, kad mūsų elektroninės įrangos atliekos patektų į tam skirtas surinkimo vietas. „EKOTERRA“ surinkimo aikštelėse iš įmonių ir gyventojų įvairiais kiekiais surenkame ir superkame elektros ir elektroninės įrangos laužą.


„EKOTERRA“ laužo supirkimo aikštelėse atliekamas: 

  • Šaldytuvų(tik pilnos komplektacijos) surinkimas ir supirkimas;
  • Nebenaudojamos buitinės technikos ir elektronikos (tik pilnos komplektacijos) surinkimas ir supirkimas;
  • Televizorių(tik pilnos komplektacijos) surinkimas ir supirkimas;
  • Monitorių (tik pilnos komplektacijos) surinkimas ir supirkimas;
  • Šaldymo įrangos kompresorių surinkimas ir supirkimas;
  • Įvairių mikroschemų plokščių iš elektronikos prietaisų surinkimas ir supirkimas.

„EKOTERRA“ surinkimo aikštelėse priduodamas elektronikos laužas yra sveriamas, nustatoma atliekų rūšis, surašomi priėmimo – perdavimo dokumentai ir atsiskaitoma pagal tuo metu galiojančias laužo supirkimo kainas.

 

Licencijuotas elektros ir elektroninės įrangos atliekų supirkimas!

Mūsų įmonės veikla yra licencijuota, turime visus reikiamus leidimus supirkti ir realizuoti įvairių metalų laužą bei elektroninių prietaisų atliekas. Mūsų laužo surinkimo aikštelės atitinka visus aplinkosaugos reikalavimus ir turi išduotus leidimus, suteikiančius teisę veiklą vykdyti metalo laužo ir kitų atliekų perdirbimo srityse.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą

Kviečiame susisiekti visais metalo laužo supirkimo, demontavimo, pjaustymo ar transportavimo klausimais. Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

11 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Norėdami gauti individualų pasiūlymą laužo supirkimui, demontavimui, pjaustymui ar transportavimui, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas