Error message

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 14 of /home/lauzosup/domains/metalukainos.lt/public_html/themes/engines/phptemplate/phptemplate.engine).

Trumpai apie mus:

Pagrindinė mūsų įmonės veikla – metalo laužo ir kitų atliekų supirkimas, surinkimas, rūšiavimas, sandėliavimas, pardavimas bei eksportas. „EKOTERRA“ ženklu pažymėtose supirkimo aikštelėse iš įmonių ir gyventojų įvairiais kiekiais surenkame ir superkame visų rūšių metalo bei elektros ir elektroninės įrangos laužą.

Paverskime atliekas žaliavomis kartu!

Mūsų veiklos siekis – visos atliekos turi būti perdirbamos ir paverčiamos žaliavomis antriniam panaudojimui. Kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie gamtos išteklių ir aplinkos tausojimo, tik turime pasirūpinti, kad mūsų atliekos patektų į tam skirtas surinkimo vietas. „EKOTERRA“ ženklu pažymėtose supirkimo aikštelėse superkame įvairius metalinius įrenginius, metalo konstrukcijas, metalines dalis bei įvairius metalinius komponentus ir kabelius. Superkame eksploatuoti netinkamas transporto priemones, žemės ūkio ir kitos paskirties techniką. Taip pat superkame agregatų, elektros bei elektroninės įrangos laužą.

6-ios metalo laužo supirkimo aikštelės!

Kiekvienoje mūsų metalo laužo supirkimo aikštelėje yra metalo iškrovimo įranga, todėl į mūsų aikšteles galima atvežti įvairių gabaritų ir didelių svorių metalo laužą, kurį mūsų darbuotojai padeda iškrauti. Vertinant tikslų faktinį svorį, metalo laužą sveriame sertifikuotomis didelės keliamosios galios elektroninėmis svarstyklėmis, kurios leidžia itin lengvai pasverti net ir nestandartinių gabaritų, įvairių svorių metalo laužą.

Metalo laužo pjaustymas, demontavimas, išvežimas!

Dideles metalines konstrukcijas bei didelių gabaritų metalo laužą, kurio negalima pervežti: pjaustome, demontuojame ir išsivežame savo transportu. Jeigu metalo laužo turite didesnį kiekį, metalo laužą galime išsivežti savo transportu. Atvykę į nurodytą vietą, metalo laužą patys pasikrauname. Atvykstame su specialios paskirties sunkvežimiu, kuriame sumontuotas metalo laužo krautuvas. Dėl metalo laužo pjaustymo, demontavimo ar išvežimo į mus galite kreiptis telefonu ar užpildę užklausos formą.

Įvairių metų, markių ir modelių automobilių utilizavimas!

Utilizavimui priimame įvairių metų, markių ir modelių automobilius. Automobiliai gali būti su defektais, nevažiuojantys, daužti, skirti ardymui ar surūdiję. Mes atliekame eksploatuoti netinkamų transporto priemonių (ENTP) utilizavimą. Išrašome automobilio sunaikinimo-utilizavimo pažymą.

Licencijuota veikla!

Mūsų įmonės veikla yra licencijuota, turime visus reikiamus leidimus supirkti ir realizuoti įvairų metalų laužą ir kitas atliekas. Mūsų metalo laužo supirkimo aikštelės atitinka visus aplinkosaugos reikalavimus ir turi išduotus leidimus, suteikiančius teisę veiklą vykdyti metalo laužo ir atliekų perdirbimo srityse.

 
Sertifikatai ir licencijos:
>>ISO 9001 standartas
>>Pavojingų atliekų tvarkymo licencija

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą

Kviečiame susisiekti visais metalo laužo supirkimo, demontavimo, pjaustymo ar transportavimo klausimais. Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

2 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Norėdami gauti individualų pasiūlymą laužo supirkimui, demontavimui, pjaustymui ar transportavimui, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas