Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/lauzosup/domains/metalukainos.lt/public_html/sites/all/themes/star/template.php on line 68
Metalinių konstrukcijų demontavimas | Ekoterra

Metalo laužo demontavimas, metalinių konstrukcijų demontavimas!

Dideles metalines konstrukcijas bei didelių gabaritų metalo laužą, kurio negalima pervežti: pjaustome, demontuojame ir išsivežame savo transportu. Mes atliekame visų rūšių metalo laužo demontavimą ir supirkimą.

Metalo laužo pjaustymas, demontavimas, išvežimas!

Jeigu turite didesnį kiekį metalo laužo, metalo laužą galime išsivežti savo transportu. Atvykę į nurodytą vietą, metalo laužą demontuojame ir patys pasikrauname. Atvykstame su specialios paskirties sunkvežimiu, kuriame sumontuotas metalo laužo krautuvas. Dėl metalo laužo pjaustymo, demontavimo ar išvežimo į mus galite kreiptis telefonu ar užpildę užklausos formą. Iš įmonių ir gyventojų įvairiais kiekiais surenkame ir superkame visų rūšių juodojo bei spalvotojo metalo laužą.
 
Pas mus atliekamas:

  • Įvairių metalinių įrenginių pjaustymas, demontavimas, išvežimas;
  • Metalo konstrukcijų pjaustymas, demontavimas, išvežimas;
  • Įvairių metalinių komponentų pjaustymas, demontavimas, išvežimas;
  • Įvairių gabaritų eksploatuoti netinkamų transporto priemonių pjaustymas, išvežimas;
  • Laivų, traukinių, žemės ūkio ir kitos paskirties technikos pjaustymas, išvežimas;
  • Vandens bokštų, įvairių dydžių talpų bei kitos paskirties metalo laužo pjaustymas, demontavimas, išvežimas.

*Mūsų komanda demontuoja įvairaus sudėtingumo agregatus bei metalines konstrukcijas ir jas paruošia transportavimui į „Ekoterra“ atliekų surinkimo aikšteles.
*Po demontavimo darbų, laužas yra sveriamas, surašomi priėmimo – perdavimo dokumentai ir atsiskaitoma pagal tuo metu galiojančias laužo supirkimo kainas.

Licencijuotas metalo laužo supirkimas!

Mūsų įmonės veikla yra licencijuota, turime visus reikiamus leidimus supirkti ir realizuoti įvairų metalų laužą ir atliekas. Mūsų metalo laužo supirkimo aikštelės atitinka visus aplinkosaugos reikalavimus ir turi išduotus leidimus, suteikiančius teisę veiklą vykdyti metalo laužo ir atliekų perdirbimo srityse.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą

Kviečiame susisiekti visais metalo laužo supirkimo, demontavimo, pjaustymo ar transportavimo klausimais. Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

6 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Norėdami gauti individualų pasiūlymą laužo supirkimui, demontavimui, pjaustymui ar transportavimui, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas