Automobilių laužo supirkimas!

Superkame metalo ir automobilių laužą utilizuojame automobilius.Priimame sunaikinimui visų tipų transporto priemones. Iš įmonių ir gyventojų priimame visų tipų automobilius, kurie yra skirti ardymui ir utilizavimui. Automobilius ir kitas transporto priemones, skirtas utilizavimui galime paimti savo transportu iš stovėjimo vietos.

Įvairių metų, markių ir modelių automobilių utilizavimas!

Utilizavimui priimame įvairių metų, markių ir modelių automobilius. Automobiliai gali būti su defektais, nevažiuojantys, daužti, skirti ardymui ar surūdiję, be techninės apžiūros ir draudimo. Taip pat utilizavimui priimame angliško tipo, su vairu dešinėje, automobilius.
 
Pas mus atliekamas:

  • Automobilių utilizavimas;
  • Sunkvežimių utilizavimas;
  • Autobusų utilizavimas;
  • Mikroautobusų utilizavimas;
  • Bei kitos paskirties transporto priemonių utilizavimas.

 
Mūsų specializacija:

  • Važiuojančių ir nevažiuojančių automobilių utilizavimas;
  • Automobilių po avarijos utilizavimas;
  • Automobilių su defektais utilizavimas;
  • Senų, surūdijusių automobilių utilizavimas;
  • Automobilių, skirtų ardymui, utilizavimas.

 

Licencijuotas automobilių utilizavimas!
Mūsų įmonės veikla yra licencijuota, turime visus reikiamus leidimus supirkti ir realizuoti įvairių metalų laužą bei atlikti automobilių utilizavimą. Mūsų laužo surinkimo aikštelės atitinka visus aplinkosaugos reikalavimus ir turi išduotus leidimus, suteikiančius teisę veiklą vykdyti metalo laužo ir kitų atliekų perdirbimo srityse.

Automobilio utilizavimo pažyma!

Mes atliekame eksploatuoti netinkamų transporto priemonių (ENTP) utilizavimą. Išrašome automobilio sunaikinimo-utilizavimo pažymą, kurią pateikę į „Regitrą“ automobilį išregistruosite ir jo eksploatacijos laikas bus baigtas. Kiekviena sunaikinimui priimama transporto priemonė yra sveriama, surašomi priėmimo – perdavimo dokumentai ir atsiskaitoma pagal tuo metu galiojančias automobilių laužo supirkimo kainas.
 
Automobilių utilizavimas  atliekamas pagal šią tvarką:
Perduoti transporto priemonę utilizavimui gali tik jos savininkas arba įgaliojimą pateikęs asmuo. Jeigu automobilio savininkas yra fizinis asmuo, tuomet įgaliojimas turi būti notariškai patvirtintas. Jeigu savininkas yra juridinis asmuo, tuomet užtenka ant įmonės firminio blanko parašyto įgaliojimo, patvirtinto direktoriaus parašu bei įmonės antspaudu.
 
Supirkimo vietoje tikrinami transporto priemonės dokumentai, registracijos duomenys, taip pat ją pristačiusio asmens tapatybė bei išduodamas oficialus transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimas. 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą

Kviečiame susisiekti visais metalo laužo supirkimo, demontavimo, pjaustymo ar transportavimo klausimais. Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

7 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Norėdami gauti individualų pasiūlymą laužo supirkimui, demontavimui, pjaustymui ar transportavimui, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas