Metalo laužo surinkimas ir išvežimas!

Jeigu turite didesnį kiekį metalo laužo, metalo laužą galime išsivežti savo transportu. Atvykę į nurodytą vietą, metalo laužą patys pasikrauname. Atvykstame su specialios paskirties sunkvežimiu, kuriame sumontuotas metalo laužo krautuvas. Dėl metalo laužo surinkimo ir išvežimo į mus galite kreiptis telefonu ar užpildę užklausos formą. 

Metalo laužo pjaustymas, demontavimas, išvežimas!

Dideles metalines konstrukcijas bei didelių gabaritų metalo laužą, kurio negalima pervežti: pjaustome, demontuojame ir išsivežame konteinerinėmis mašinomis. Savo transportu išsivežame smulkių ir stambių gabaritų metalo laužą. Jei pas Jus kaupiasi metalo laužas, galime atvežti ir pastatyti metalo atliekų konteinerius, kuriuos prikaupus išsivešime. 
 
Įmonėms, korių gamybos veikloje nuolat kaupiasi metalo atliekos, konteinerius keičiame ir atliekame jų išvežimą periodiškai.
 
Iš įmonių ir gyventojų įvairiais kiekiais superkame visų rūšių juodojo bei spalvotojo metalo laužą. Savo transportu išsivežame įvairių gabaritų ir didelių svorių rūšiuotą ir nerūšiuotą metalo laužą. Metalo laužo supirkimui siūlome itin patrauklias kainas, visų reikiamų dokumentų sutvarkymą ir greitą atsiskaitymą. Metalo laužo supirkimo kainas galite matyti ČIA.
 
Pjaustome, demontuojame, išsivežame:

  • Metalinius įrenginius; 
  • Metalo konstrukcijas;
  • Įvairius metalinius komponentus;
  • Eksploatuoti netinkančias transporto priemones; 
  • Žemės ūkio ir kitos paskirties techniką.

Licencijuotas metalo laužo supirkimas!

Mūsų įmonės veikla yra licencijuota, turime visus reikiamus leidimus supirkti ir realizuoti įvairų metalų laužą ir atliekas. Mūsų metalo laužo supirkimo aikštelės atitinka visus aplinkosaugos reikalavimus ir turi išduotus leidimus, suteikiančius teisę veiklą vykdyti metalo laužo ir atliekų perdirbimo srityse.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Greita užklausa
Gaukite individualų pasiūlymą

Kviečiame susisiekti visais metalo laužo supirkimo, demontavimo, pjaustymo ar transportavimo klausimais. Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

12 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Norėdami gauti individualų pasiūlymą laužo supirkimui, demontavimui, pjaustymui ar transportavimui, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas