SUPIRKIMO TVARKA

 Metalų laužą galite atvežti patys į supirkimo aikštelę arba galite pasinaudoti mūsų įmonės transportu. Turime didelį transporto parką, kad galėtume užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą. Konteinerių nuoma, metalo laužo pakrovimas, išvežimas, metalinių konstrukcijų demontavimas - tai dažniausiai užsakomos paslaugos parduodant juodųjų ir spalvotųjų metalų laužą.

Prašome atkreipti dėmesį, kad nuo parduodamo metalų laužo bendro svorio yra minusuojamas užterštumo koeficientas nemetalinėms priemaišoms: 3 proc. - juodųjų metalų ir 1 proc. - spalvotųjų metalų laužui.

SKK2 - tai pilnos komplektacijos automobilis, kuriame yra visos gamintojo dalys, pavyzdžiui: variklis, generatorius, starteris, greičių dėžė, auto instaliacija, akumuliatorius, ratai ir pan. SVARBU: jei automobilyje nėra bent vienos automobilio dalies (išskyrus akumuliatorius ir ratus), automobilis priskiriamas prie nešvarūs kėbulai SKK.

Išlygos: jei nėra tik ratų, užterštumo procentas skaičiuojamas – 40 proc. Jei automobilis be akumuliatoriaus – atitinkamai mažinama supirkimo kaina.

Jei priduodate automobį dalinės komplektacijos, arba t.y. vienatūris su daugiau sėdynių ir pan., tuomet nemetalinių dalių lyginamąjį svorį skaičiuojame pagal faktą.

Atsiskaitome už parduodamą metalo laužą iš karto po metalo priėmimo. Atsiskaitymo būdai - gryni pinigai arba banko pavedimas į Jūsų nurodytą banko sąskaitą. 

FIZINIŲ ASMENŲ DĖMESIUI

Fizinis asmuo parduodamas metalo laužą turi pateikti asmens dokumentą. Pagal LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, pajamos gautos pardavus spalvotųjų ir juodųjų metalų laužą apmokestinamos taikant 5 procentų mokesčio tarifą, supirkėjas nuo kainos skaičiuoja 5 procentų mokestį ir jį perveda į biudžetą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.